Wpisy użytkownika ♥Rescata mi corazon♥ z dnia 15 lutego 2015

Liczba wpisów: 1

violka789
 
Jak wiadomo tylko 40 odcinków dzieli nas od wielkiego finału naszej ukochanej telenoweli.Od tego postu (postaram się dodać taki każdego dnia,jednak nwm czy mi się uda) postanowiłam robić podsumowanie serialu.Począwszy od 1 sezonu bd podsumowywać piosenki,odcinki,pary,styl bohaterów itd.Zacznę od sezonu 1 oczywiście.Dzisiaj zajmę się piosenkami z tego sezonu.Każda piosenka bd miała opis z moją oceną.Oczywiście,nie każdy musi się zgadzać z tą opinią,każdemu może się podobać piosenka,która mi się nie podoba,ale to przecież normalne xd
Zaczynajmy.
En Mi Mundo czyli piosenka promująca sezon i również niezmieniająca się czołówka.Do piosenki powstał oczywiście teledysk,ale takie pierwszy raz piosenkę poznajemy w odcinku 19,kiedy Violetta śpiewa ją w barze Francesci.Piosenka na początku jest świetna i można jej słuchać w nieskończoność,jednak po 5000 razie może się porządnie znudzić.
*teledysk*

*Violetta śpiewa En Mi Mundo w Resto Barze*

*czołówki*

Algo Suena En Mi czyli piosenka 3 przyjaciół:Francesci,Camili i Maxiego.Pojawia się już w 1 odcinku 1 sezonu na urodzinach młodszego brata Dolores,na których Maxi był przebrany za dinozaura.Piosenka potem pojawiła się jeszcze w odcinku o urodzinach Francesci,gdzie śpiewali ją przyjaciele (Fran,Cami,Maxi) oraz Violetta,czego kompletnie nie rozumiem,gdyż pierwotnie piosenka została napisana dla 3 nie 4 osób,no ale cóż...Oczywiście,piosenka pojawia się jeszcze w kolejnych sezonach.
*odcinek 1-urodziny młodszego brata Dolores*

*urodziny Francesci*

Destinada a Brillar czyli solowa piosenka naszej kochanej supernovy.Piosenka pierwszy raz pojawia się już w pierwszym odcinku 1 sezonu,gdy Ludmiła ma muzyczny pojedynek z Camilą śpiewającą Algo Suena En Mi,który przerywa wchodząca do sali śpiewu Angie.Następnie pojawia się na przesłuchaniach do  You-Mixu,gdzie wszyscy ją śpiewają,aby przejść dalej.Piosenka mega mi się podoba,bo ma w sobie jakiś przekaz,którego nie mają niektóre piosenki w serialu.Piosenka pojawia się również w 3 sezonie.
*odcinek 1*

*przesłuchania do You-Mixu*

Te creo czyli piosenka o miłości,która pierwszy raz pojawia się w 2 odcinku tuż po spotkaniu Violetty i Tomasa,a potem na przedstawieniu,w którym Viola grała główną rolę.Piosenka bardzo mi się podoba i żałuję,że pojawiła się tylko w 1 sezonie. Została nagrana również włoska wersja "Ti Credo",w originale śpiewana przez Lodovicę,jednak w serialu śpiewają ją Ludmiła i Federico.Poza tym piosenka nie pojawia się więcej w serialu.
*odcinek 2*

*przedstawienie*

Voy Por Ti czyli pierwsza solowa piosenka głównego amanta serii czyli Leona.Piosenka pojawia się w sezonie dosyć często i wykonywana w wielu aranżacjach i przez wielu różnych wykonawców m.in. Tomasa i Violę.Piosenka pojawia się tylko w tym sezonie,a została skomponowana z miłości Leona do Violetty.Piosenka bardzo mi się nie podoba,gdyż ma w sobie cień arogancji i coś takiego,co zniechęca do jej słuchania
*teledysk*

*Tomas i Viola*

Juntos Somos Mas czyli piosenka powstała z połączenia Destinada a Brillar i Algo Suena En Mi stworzona w ramach zadania przydzielonego uczniom przez Pablo.Pojawia się również w jednym z odcinków 2 sezonu,gdzie śpiewa ją również Violetta.Ogólnie połączenie obu tych piosenek niezmiernie mi się podoba,bo nadaje smaczka obu tym piosenkom.
*teledysk*

*sezon 2*

Entre Tu y Yo czyli piosenka Tomasa dla Violetty.Sam Tomas zaprezentował ją na przesłuchaniu do Studia.Pojawia się jeszcze kilka razy w sezonie,potem już nie,gdyż jak wiemy Tomasa nie ma już w serialu.Ogólnie bardzo mi się podoba,gdyż jest bardzo nastrojowa.
*teledysk*

*wersja zespołu Ludmiły*

Are You Ready For The Ride czyli pierwsza piosenka zespołu chłopaków.Śpiewają ją jeszcze kilka razy w tym sezonie.Ogólnie jest to jedna z moich ulubionych piosenek z tego sezonu i jedna z ulubionych boysbandu.
*teledysk*

*zespół śpiewający na lekcji*

Dile Que Si to piosenka,która miała pojawić się na przedstawieniu,które wystawiali uczniowie i która pojawia się jeszcze w tym sezonie wtedy,gdy dziewczyna dała Andresowi kosza.Piosenka jest bardzo pogodna i strasznie żałuję,że nie pojawiła się w pełnej wersji w serialu.
*przygotowania do przedstawienia*

*pocieszanie Andresa*

Junto A Ti to jedna z moich ulubionych piosenek z serialu i pierwsza piosenka o przyjaźni.Pojawia sie jeszcze w 3 sezonie,gdzie śpiewają ją Rozy i Fausta oraz na finale 1 sezonu w wykonaniu Camili,Violetty i Francesci.Bardzo lubię tą piosenkę i jak tylko ją słucham to widzę przed oczami Roxy i Faustę xd
*teledysk*

*finał 1 sezonu*

*wersja Roxy i Fausty*

Tienes Todo to jedyny w serialu duet Tomasa i Violetty,który mieli śpiewać Tomas i Francesca.Piosenka mega mi się podoba i uważam,że Tomas i Violetta byliby genialną parą.W serialu śpiewa ją również Angie w jednym z odcinków 2 sezonu oraz Fausta i Diego w 3.
*teledysk*

*wersja Angie*

Veo Veo to pierwsza piosenka Camili,Francesci i Violetty powstała na potrzeby przedstawienia.Ta piosenka pojawia się jeszcze w 2 sezonie,gdy dziewczyny śpiewają ją na karaoke.Sama piosenka jest mega pozytywna i cieszę się,że powstała.
*teledysk*

*występ w barze karaoke*

Habla Si Puedes to piosenka,którą Violetta napisała,gdyż ma problem z wyborem,kogo kocha bardziej-Leona czy Tomasa.Piosenka pojawia się jeszcze w drugim sezonie w wykonaniu boysbandu,który zaaranżował piosenkę na rockowo.Piosenka jest świetna,bardzo przyjemna i jedna z nielicznych piosenek Violetty,którą uwielbiam.
*teledysk*

*wersja chłopaków*

Ven y Canta to hymn Studio.Piosenka została również zaśpiewana po włosku i wykonują ją Federico,Francesca i Luca.Ogólnie jest to jedna z najlepszych grupowych piosenek sezonu zaraz po Ser Mejor,która nie może się równać z żadną inną z tego sezonu.
*teledysk*

*wersja włoska*

Ser Mejor to moja ulubiona piosenka finałowa,która ponownie pojawia się w 2 sezonie na dyskotece w klimacie lat 80. Piosenka jest niesamowita,bo niesamowicie oddaje klimat serialu. Uwielbiam ją i nie zmienię zdania.
*teledysk*

*dyskoteka w klimacie lat 80.*

Tu Foto De Verano to kolejna piosenka All4You,która o dziwo pojawia się dopiero w 3 sezonie.Ogólnie piosenka sama w sobie jest magiczna,a głosy chłopaków hipnotyzują.
*teledysk*

Mi Perdicion to piosenka zespołu Seby,czyli Rock Bones i pierwsza w której śpiewa Violetta.Piosenka jest bardzo rytmiczna i bardzo fajna.Pojawia się w 35 odcinku sezonu
*teledysk*

Te Esperare to piosenka,którą Tomas napisał dla Violetty. W sezonie śpiewa ją jeszcze Federico,który dopiero co przybył z Włoch. Jeśli mam być szczera to wykonanie Federico jest lepsze niż wykonanie Tomasa.
*wersja Tomasa*

*wersja Federico*

Verte de Lejos to piosenka,którą Leon i Tomas wykonują dla Violetty.Piosenkę w 3 sezonie wykonuje jeszcze Francesca.Piosenka jest bardzo fajna i bardzo wpada w ucho.
*teledysk*

*Francesca*

Cuando Me Voy to kolejna piosenka All4You,czyli zespołu chłopaków.Co jest dziwne,piosenka pojawia się tylko w 2 sezonie,jednak to nie zmienia faktu,że jest naprawdę znakomita i jest jedną z najlepszych chłopaków.
*teledysk*

*prezentacja piosenki*

Ahi Estare to jedyna piosenka w duecie Maxiego i Ludmiły.Piosenka pojawia się w serialu jeszcze kilka razy w 1 sezonie śpiewana głównie przez naszą supernovę.Jak dla mnie jest to cudowna piosenka,a Ludmiła i Maxi wyglądają,jakby byli w sobie zakochani.
*teledysk*

*wersja Ludmiły*

Podemos czyli piosenka napisana przez Violettę i Leona,która pojawia się w całości dopiero w 2 sezonie. W pierwszym sezonie mieliśmy wstępny zarys piosenki.Pojawia się w serialu pod koniec 1 sezonu i była śpiewana jeszcze dwa razy w sezonie 2. Jest to piosenka,za którą nie przepadam. Ogólnie nie przypadła mi do gustu i wydaje się nudna i nie ciekawa.
*teledysk*

*1 sezon*

Tienes El Talento to ostatnia piosenka z 1 sezonu serialu. Pojawia się pierwszy raz podczas przesłuchań do You-Mixu. W tej piosence występuje 8 studentów Studia-Francesca,Tomas,Leon,Violetta,Ludmiła,Maxi,Naty i Federico.Powstała również wersja Camili.Pojawia się w 2 sezonie.Piosenka bardzo mi się podoba i jest to jedna z moich ulubionych.
*teledysk*

*wersja Camili*

---------------------------------------
No i skończyłam pisac ten post xd Pisze go już od 2 godzin z przerwą,z powodu braku internetu.Mam nadzieję,że podoba Wam się pierwsze podsumowanie serialu.Macie inne opinie odnośnie piosenek? Piszcie w komentarzach :) w komentarzach piszcie również co chcielibyście dalej na podsumowaniu (wiecie coś w stylu: styl bohaterów w 1 sezonie,pary w 1 sezonie itp.) Pamiętajcie,narazie tylko 1 sezon.
No to tyle :)
~Paula Pasquarelli <3