• Wpisów: 530
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 12:12
  • Licznik odwiedzin: 31 030 / 1936 dni
 
violka789
 
Ten wpis który teraz dodam będzie podzielony na części.
W tej części będą tylko Leon,Violetta,Leonetta,Vilu i Fran oraz Vilu i Ludmi.
Mam nadzieję,że wpis mi się doda :/
**Violetta**
Główna bohaterka w 3 sezonie będzie miała mieszankę stylu z sezonu 1 i 2 ( chociaż skłaniałabym się do tego,że z 1 sezonu).
Sądzę,że Violetta z 3 sezonu bardziej przypadnie mi do gustu niż ta z 2 sezonu,bo ta z 1 sezonu była śliczna-dziewczęca i delikatna.
8DB1JU4lV3k.jpg

NIRThXudEvA.jpg

0gklb_aVYJg.jpg

**Leonetta**
Styl Leonetty jest bardzo różnorodny i zmieniał się przez 2 pierwsze sezony. Szczerze mówiąc to lepiej wyglądali w 1 sezonie. Na tych zdjęciach najładniej wyszła tylko Violetta.Leon jest jakiś taki zmodyfikowany i nie wygląda to za fajnie :/
GKbAP9CVNrA.jpg

JKFvcyU_S6M.jpg

**Leon**
W serialu najlepszy styl Leona był w 1 sezonie. Nie pałam jakąś wielką miłością do Leona,ale muszę przyznać,że na zdjęciach wyszedł bosko *.*
BsMmZYdIcAAOWfF.jpg

BsMn1a_CMAAW6dT.jpg

**Viola i Fran**
Dwie najlepsze przyjaciółki na jednym zdjęciu.Violetta jak zawsze musiała wyjść perfekcyjnie,a za to Fran...SFOTOSZOPOWANA!! Jest to według mnie bardzo nie fair,że Violetta wychodzi najładniej,a Fran jak jakaś plastikowa Barbie.
1gNh6b4aXh8.jpg

**Viola i Ludmi**
Tutaj do zdjęcia nie mam żadnych zastrzeżeń-obie wyszły naprawdę przepięknie i myślę,że tworzą wspaniały duet nie tylko pod względem głosów.
7bEERj18jLc.jpg

A wy co sądzicie o tych zdjęciach? Ja uważam,że są nawet ładne.
Jak wy uważacie?
~Paula <3
A i bardzo proszę o nie kopiowanie wpisu! Siedziałam nad nim dosyć długo i nie chciałabym,aby moją pracę ktoś bezczelnie ukradł.Jeśli już chcecie skorzystać to napiszcie mi na priv i wtedy ewentualnie się zastanowię.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego